Kryesore, ShowBiz

Uouuu! Edhe Bleona bën ‘masakër’… del fillimisht topless në plazh, më pas heq edhe…

(KUJDES! FOTO ME PËRMBAJTJE EROTIKE +18)

Bleona Qerreti ka rrëmbyer sërish vëmendje me fotot e saj të zhveshura në plazh.Këtë herë ajo është fotografuar në Sardenja të Italisë ku duket se ka bërë ‘masakër’ eksitimi te plazhistët dhe paparazët, të cilët nuk i kanë lënë moment pa e fotografuar ‘bishën’ seksi.

Kjo nuk është hera e parë që ajo del topless në plazhe, por këtë herë ajo ka lënë pa fjalë italianët.

Shikoni fotot që nuk duan shumë komente…

<
>
bleona-3 bleona-4 bleona-6 bleona-7 bleona-13 bleona-3-840x440
PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas