Kryesore

Uouuu! E dashura seksbombë e deputetit shqiptar e ‘shpërthen’ rrjetin… majë ‘Mercedes-it’ të kuq
               Publikuar në : 20:34 - 09/05/18 |
mapo.al

Ajo gjithmonë e ka “tronditur” rrjetin me foto-sesionet e saj “hot”, por këtë radhë Iva Aliko, ose siç e njohin “e dashura e deputetit Kosovar”, vjen “shpërthyese” me këto foto…


Seksi, tërheqëse dhe shumë joshëse, Iva ka pozuar me veshje seksi mbi një “Mercedes-Benz” të kuq.

Por ajo ka bërë edhe disa foto të tjera po aq “hot” mbi disa makina luksoze, duke bërë që fansat të reagojnë me komente dhe pëlqime pa fund në rrjet.

Fotot e saj janë tepër eksituese, prandaj sigurohuni të jeni vetëm kur t’i shikoni ato…

<
>
19247601_1495285773920396_6860085226490174987_n 22310296_1473871516061822_8327654067639844458_n 22552628_1478509685598005_3870743108386513293_n 23167482_1493972690718371_601478182198718639_n 23231318_1495546647227642_3329141768786376079_n 23231659_1495246503924323_8790666136910094018_n 23244548_1494833463965627_6866135765251517361_n 23376385_1494816010634039_5736390278182400450_n 26815476_1565109896937983_777298663522035148_n 29572440_1640303489418623_3128728433524344289_n 31369105_1665795340202771_7665962941946003456_n 31598621_1673464682769170_3531892881860067328_n 31723420_1670470039735301_2193915371205951488_n 31755339_1670966703018968_822972457546678272_n 31841483_1670728009709504_1285536556970409984_o 31890392_1672285699553735_4552481904296722432_n 31933156_1672635799518725_6122861134719483904_n 31944412_1671302072985431_7037453615581102080_n 31944540_1673295442786094_5218674977363984384_n 31958826_1674155969366708_1963479603997573120_o 31969750_1676076485841323_3416804598894034944_n 32078494_1675413422574296_2622690898487541760_n 32147962_2037387266576761_1066482049369505792_n


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas