Kryesore

Uouuu! DIV-a shqiptare ‘djeg’ plazhet e Barcelonës dhe… çmend meshkujt me superformat e saj


               Publikuar në : 20:22 - 21/07/18 |
mapo.al

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka filluar pushimet sërish. Ajo është fotografuar duke pushuar në një jaht në brigjet e Barcelonës, ku pranë janë dhe disa miq.


27-vjeçarja ka bërë shpesh herë pushime në det gjatë kësaj vere dhe ka treguar se linjat trupore mbeten të përsosura.

E veshur me bikini të verdha, ajo duket se po relaksohet nën rrezet e diellit.

Nuk dihet nëse pranë këngëtares është dhe i dashuri Andrew, me të cilin u fotografua në skena intime para pak kohësh.

<
>
BGUK_1293157 - Barcelona, SPAIN - *EXCLUSIVE* - British Singer Rita Ora pictured posing on a yacht in Barcelona. The singer was seen in a metallic bikini with her sister and friends relaxing on a luxury yacht in the harbor in Barcelona before going for some shopping in the City center.nnPictured: Rita OrannBACKGRID UK 19 JULY 2018 nnUK: +44 208 344 2007 / [email protected]: +1 310 798 9111 / [email protected]*UK Clients - Pictures Containing ChildrennPlease Pixelate Face Prior To Publication*
4CF12B0800000578-0-image-a-33_1528215344022 *EXCLUSIVE* British Singer Rita Ora pictured posing on a yacht in Barcelona. auto_r21532130837 auto_r31532130839 auto_r41532130841 auto_r51532130843 DD-COMPOSITE-RITA MAIN-British-singer-and-actress-Rita-Ora-spotted-enjoying-her-holiday-while-on-a-boat-with-pals-in-Ibiza-Spain Rita-Ora21 Rita-Ora-in-Gold-Bikini-on-The-Yacht-in-Barcelona-0-2 Rita-Ora-in-Gold-Bikini-on-The-Yacht-in-Barcelona-0-4 Rita-Ora-in-Gold-Bikini-on-The-Yacht-in-Barcelona-0-10 SM-COMP-RITAORA


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas