Kryesore, ShowBiz

Uouuu! DIV-a shqiptare ‘djeg’ plazhet e Barcelonës dhe… çmend meshkujt me superformat e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka filluar pushimet sërish. Ajo është fotografuar duke pushuar në një jaht në brigjet e Barcelonës, ku pranë janë dhe disa miq.

27-vjeçarja ka bërë shpesh herë pushime në det gjatë kësaj vere dhe ka treguar se linjat trupore mbeten të përsosura.E veshur me bikini të verdha, ajo duket se po relaksohet nën rrezet e diellit.

Nuk dihet nëse pranë këngëtares është dhe i dashuri Andrew, me të cilin u fotografua në skena intime para pak kohësh.

<
>
BGUK_1293157 - Barcelona, SPAIN - *EXCLUSIVE* - British Singer Rita Ora pictured posing on a yacht in Barcelona. The singer was seen in a metallic bikini with her sister and friends relaxing on a luxury yacht in the harbor in Barcelona before going for some shopping in the City center.nnPictured: Rita OrannBACKGRID UK 19 JULY 2018 nnUK: +44 208 344 2007 / [email protected]: +1 310 798 9111 / [email protected]*UK Clients - Pictures Containing ChildrennPlease Pixelate Face Prior To Publication*
4CF12B0800000578-0-image-a-33_1528215344022 *EXCLUSIVE* British Singer Rita Ora pictured posing on a yacht in Barcelona. auto_r21532130837 auto_r31532130839 auto_r41532130841 auto_r51532130843 DD-COMPOSITE-RITA MAIN-British-singer-and-actress-Rita-Ora-spotted-enjoying-her-holiday-while-on-a-boat-with-pals-in-Ibiza-Spain Rita-Ora21 Rita-Ora-in-Gold-Bikini-on-The-Yacht-in-Barcelona-0-2 Rita-Ora-in-Gold-Bikini-on-The-Yacht-in-Barcelona-0-4 Rita-Ora-in-Gold-Bikini-on-The-Yacht-in-Barcelona-0-10 SM-COMP-RITAORA
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas