ShowBiz

Uouuu! Demi Rose këtë herë ‘zbërthen’ edhe motorin… me format e saj superseksi


               Publikuar në : 18:22 - 12/09/18 |
mapo.al

Ajo vazhdimisht shfaqet në bikini dhe as këtë herë nuk kishte se si të vinte ndryshe.


23-vjeçarja Demi Rose është fotografuar e veshur me një palë bikini të zeza, që i shfaqin trupin për mrekulli.

Këto fotografi janë realizuar për fushatën më të fundit të bikinive “Ibiza X”, ndërsa duket perfekte dhe super seksi.

<
>
auto_5011EEF300000578-6158907-You_are_what_you_eat_Everyone_says_I_m_the_healthiest_person_the-a-20_15367505772201536767942 auto_Demi_Roze1536767941 auto_Demi_Roze11536767936 auto_Demi_Roze31536767938 dem dem1 dem2 demi demi3-2 demi4-2 demi5-2 demi-800x450


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas