ShowBiz

Uouuu! Belen Rodriguez provokon me foto nudo… dhe ‘ndez flakë’ Instagramin

Me sytë e mbyllur dhe drita që e ndriçon showgirl, Belen Rodriguez pozon nudo dhe e publikon në llogarine e saj në Instagram.


Showgirl argjentinase ndodhet me pushime në Ibiza.

Nuk është hera e parë që ajo publikon foto provakative,por një gjë është e sigurtë modelja është gjithmonë sensuale dhe e bukur

Image

Image

Image

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas