ShowBiz

Uouuu! Belen Rodriguez provokon me foto nudo… dhe ‘ndez flakë’ Instagramin


               Publikuar në : 12:00 - 28/08/18 |
mapo.al

Me sytë e mbyllur dhe drita që e ndriçon showgirl, Belen Rodriguez pozon nudo dhe e publikon në llogarine e saj në Instagram.


Showgirl argjentinase ndodhet me pushime në Ibiza.

Nuk është hera e parë që ajo publikon foto provakative,por një gjë është e sigurtë modelja është gjithmonë sensuale dhe e bukur

Image

Image

Image

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas