ShowBiz

Uouuu! As trandafilat e kuq nuk ja fshehin dot seksualitetin Demi Rose… ja si tregon hiret bombastike


               Publikuar në : 17:30 - 04/07/18 |
mapo.al

Kur bëhet fjalë për të ekspozuar hiret trupore, ajo kurrë nuk ka turp.


Dhe Demi Rose ka ardhur sërish përvëluese, derisa ka realizuar një set fotografik me një veshje transparente, pa sytjena, duke treguar hiret trupore e mbuluar vetëm me lule

23 vjeçarja nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet gjigante.
auto_q21530624716

auto_q21530624716

NINTCHDBPICT0004177927051

NINTCHDBPICT0004177927381

NINTCHDBPICT0004177927341

NINTCHDBPICT0004177926981

NINTCHDBPICT0004177927561

NINTCHDBPICT0004177927371


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas