Te Vecanta

Uffff… seksbomba Marika Baldini ‘tradhton’ Romën me një lacial


               Publikuar në : 21:01 - 11/03/18 |
mapo.al

Marika Baldini është një fanse e çmendur e Romës dhe nuk ngurron ta shprehë këtë fakt. Modelja dhe vajza e ekraneve në Itali shikohet shpesh në shkallët e stadiumit, kur luan Roma, teksa nuk mungojnë as pozat me të brendshme verdhekuqe.


Gjithsesi, në një intervistë për mediat rozë, Marika ka ‘tradhtuar’ futbollistët e skuadrës së Zemrës, për një lacial, pavarësisht se bardhekaltrit janë rivali më i urryer.

E pyetur se cili është futbollisti më simpatik, në fushë dhe jashtë saj, Baldini zgjodhi pa asnjë mëdyshje sulmuesin e Lazios, Ciro Immobile.CLOSE
CLOSE
Pas