ShowBiz

Uffff… Rashel Kolaneci e lë në hije Kim Kardashian me këto të pasme super-seksi…
               Publikuar në : 23:00 - 15/11/17 |
mapo.al

Rashel Kolaneci është shndërruar në një femër tejet ‘bombastike’. Modelja seksi, e cila ka kaluar në Top Chanel tek “Procesi Sportiv”, nuk nguron që kohë pas kohe të shfaqë linjat e saj trupore.


Janë të pasmet e saj ato që bien më së shumti në sy dhe të cilat kanë pranuar komplimente të shumta.

Me këtë foto Rashel po i ‘çmend’ gjithë ndjekësit në Instagram.loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas