Kryesore

Uffff! Bukuroshet i bënë djemtë t’u dukej plazhi, ‘hamam’… prej formave seksi që shpalosën


               Publikuar në : 16:41 - 02/08/18 |
mapo.al

Temperaturat përvëluese janë bërë edhe më ekstreme, kur në plazh kanë dalë këto dy bukuroshe seksi dhe kanë përkundur në det e rërë format e tyre të kolme…


Që pas daljes së saj në “reality shoë” “Love Island”, Katie Salmon, ka vazhduar të shijojë famën e fituar, duke pushuar në vendet më të mrekullueshme në botë.

23-vjeçarja është fotografuar një ditë më parë në Ibiza, ku dukej me të vërtetë e mrekullueshme.

Me bikini të stilit të viteve ’90, Katie shfaqi format e saj, ku dukej tejet seksi.

Me të ishte edhe një mikja e saj po aq seksi sa ajo, dhe të dyja duket se kanë bërë ‘namin’ në plazh duke eksituar meshkujt./Mapo.al/

<
>
auto_T11533214003 auto_T21533214004 auto_T31533214005 auto_T41533214005 auto_T51533214006 auto_T61533214007 auto_T71533214008 auto_T81533214008 auto_T91533214009 auto_T111533214010 auto_T121533214011 auto_T131533214012 auto_T141533214013 auto_T161533214014 auto_T181533214013 auto_T191533214014


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas