Kryesore, ShowBiz

Uffff! Bukuroshet i bënë djemtë t’u dukej plazhi, ‘hamam’… prej formave seksi që shpalosën

Temperaturat përvëluese janë bërë edhe më ekstreme, kur në plazh kanë dalë këto dy bukuroshe seksi dhe kanë përkundur në det e rërë format e tyre të kolme…


Që pas daljes së saj në “reality shoë” “Love Island”, Katie Salmon, ka vazhduar të shijojë famën e fituar, duke pushuar në vendet më të mrekullueshme në botë.

23-vjeçarja është fotografuar një ditë më parë në Ibiza, ku dukej me të vërtetë e mrekullueshme.

Me bikini të stilit të viteve ’90, Katie shfaqi format e saj, ku dukej tejet seksi.

Me të ishte edhe një mikja e saj po aq seksi sa ajo, dhe të dyja duket se kanë bërë ‘namin’ në plazh duke eksituar meshkujt./Mapo.al/

<
>
auto_T11533214003 auto_T21533214004 auto_T31533214005 auto_T41533214005 auto_T51533214006 auto_T61533214007 auto_T71533214008 auto_T81533214008 auto_T91533214009 auto_T111533214010 auto_T121533214011 auto_T131533214012 auto_T141533214013 auto_T161533214014 auto_T181533214013 auto_T191533214014
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas