ShowBiz

Uauuu! Chloe vjen superseksi dhe… i ‘verbon’ të gjithë me transparencën e saj
               Publikuar në : 14:35 - 22/04/18 |
mapo.al

Ajo ka mohuar kohët e fundit raportet se ishte shtatzënë, duke thënë se ishte shëndoshur pak.


Është fjala për Chloe Ferry, e cila tregoi format e saj mbrëmjen e së shtunës, teksa kishte dalë për një darkë romantike me të dashurin e saj Sam Gowland.

Chloe ishte treguar tejet e guximshme me veshjen e saj, pasi ishte e tejdukshme, duke i zbuluar thuajse çdo pjesë të trupit.

<
>
u1-5 u2-5 u3-5 u4-4 u5-3 u6-2 u7-2 u8-2 u9-1 u10 u11-1 yyyyyyyyy-800x450


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas