fbpx

Kryesore

Ua fali Zoti bukurinë por… ua shkatërroi botoksi


               Publikuar në : 20:29 - 07/06/18 |
mapo.al

Secili në momentin që lind ka një fizik të përcaktuar nga tiparet e prindërve dhe të afërmve.


Tipare që ndryshojnë me kalimin e kohës, duke marrë një formë të qëndrueshme pas moshës së adoleshencës dhe pikërisht ky është problemi më i madh që kanë VIP-at.Shkurt mund të thuhet “I fali Zoti dhe i shkatërroi botoksi”, pasi shndërrimi i këtyre VIP-ave botërorë është vërtet i frikshëm.

Rrudhat janë diçka njerëzore, por me sa duket në botën e spektaklit kjo gjë nuk është e pranueshme.

Botoksi nuk ka kursyer as burrat, galeria e mëposhtme na njeh me 40 VIP-at e tjetërsuar.

<
>
bo1 bo2 bo3 bo4 bo5 (1) bo5 bo6 bo7 bo8 bo9 bo10 bo11 bo12 bo13 bo14 bo15 bo16 bo17 bo18 bo19 bo20 bo21 bo22 bo23 bo24 bo25 bo26 bo27 bo28 bo29 bo30 bo31 bo32 bo33 bo34 bo35 bo36 bo37 bo38 bo39 bo40


Etiketa: , , ,

Pas