Kronika

U vra për një karikues telefoni, bie kërkesa për gjykim të shkurtuar për dy kushërinjtë…
               Publikuar në : 14:17 - 18/09/18 |
mapo.al

Bie kërkesa për gjykim të shkurtuar për dy kushërinjtë, Dejvi dhe Eugen Bitraj të cilët akuzohen për vrasjen e Marvi Mihalit.


Mësohet se gjykata po ashtu ka rrëzuar sot kërkesën për veçim të çështjes nga vëllezërit Alla. Sipas Gjykatës, gjykimi i shkurtuar do ta dëmtonte çështjen. Marvi Mihali u vra pas sherrit per nje karikues telefoni. (BW)KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas