ShowBiz

U thye në mes për të nxjerrë të pasmet, Ilda ‘sherr’ me fansat: ‘Duhet me pas dy b***, një ta ç…’


               Publikuar në : 15:14 - 03/07/18 |
mapo.al

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri është ndër më të pëlqyerat në vend jo vetëm për aftësitë gazetareske, por edhe për bukurinë e saj. Ilda nuk nguron asnjëherë të shfaqë linjat e saj tejet seksi dhe e bën sa herë t’i jepet mundësia.


Edhe kësaj radhe, bukuroshja brune është shfaqur me një veshje të kuqe që ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj.

Por komentueset e kanë ironizuar për foton që ka hedhur dhe ekspozimin e të pasmeve, mirëpo kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Ildës, e cila iu është përgjigjur disa prej tyre.

Image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fansja i thotë, se është shumë e bukur dhe s’ka pse të thyhet në mes për të reklamuar të pasmet, ndërkohë që Ilda i ka thënë: Po më duket shum e bukur! Ku po e shikon thyerjen ti, ske faj, mbase ske vet”.

“Çarë nuk kuptoni mi gra. Një foto është. Sikur s’keni parë me sy, shifi kontrolloji se në vend do i kesh dhe ti. Por siç thotë dhe populli, duhet me pas dy b… një ta çash, e një ta mbash, me u mar me ju”, i është përgjigjur ajo njërës prej komentuesve.

Image


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas