ShowBiz

U tha se ishte me Encën, por modelit seksi i dalin fotot duke u përkëdhelur me një mashkull


               Publikuar në : 17:49 - 05/07/18 |
mapo.al

Pierluigi Fraccasi është modeli me forma super seksi i cili marrosi të gjitha femrat pasi ishte protagonist në klipin “Dua” të Encës.


Skenat e nxehta në të cilat performoi së bashku me Encën bënë bujë të madhe në rrjetet sociale.

Modeli spanjoll i ka shuar shpresat të gjitha fansave të tij femra me postimin e fundit në profilin e tij në Instagram.

Ai ka pozuar në një set fotografik me një mashkull duke u shfaqur në skena intime vetëm me të brendshme.

Fraccasi ka publikuar një foto ku shfaqet me ngjyrat e flamurit të komunitetit LGBTI dhe u bën me dije ndjekësve se është homoseksual.

Ai ka shkruar: Për sa kohë që je i lumtur, a ka rëndësi se me kë bie në dashuri?”

 

<
>
4DDCCE5D00000578-0-image-a-4_1530579660673 640-0-5b3e20df47035 640-0-5b3e20dff3fad 640-0-5b3e20e0d1671 640-0-5b3e23791168e


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas