Kryesore

U tall me Bashën për eurot e kapura, Paloka- Ballës: Heshte, lëshove vetëm gazra
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:06 - 25/06/18 |
mapo.al

 


Deputeti demokrat, Edi Paloka reagoi pas qëndrimit të kreut të grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Ky i fundit nuk dha një përgjigje konkrete ndaj akuzave të Bashës drejtuar tij për eurot e kapura dy ditë më parë në Durrës, por e përgjithësoi reagimin me lojëra fjalësh.


“Ai, qe shefi i tij e perdor si leter higjenike, per te fshire gjithe pislliqet qe i plasin Rames nga cdo kavitet i tij, sot qe eshte i akuzuar direkt, in persona, heshti. Heshti te enjten. Heshti dje . U fsheh dhe sot pasi foli kryetari i opozites.Gazetaret kane qe dje qe e kerkojne. E kerkuan edhe sot. Ju premtoi se do te dilte me deklarate nga PS pasi foli kryetari i opozites, caktoi dhe oren, por e anulloi dhe ne fund leshoi vetem gazra ne faqen e fb.


Asnje fjale per akuzen qe i behet. Sic duket , sic ndodh rendom ne raste te tilla, avokatet e kane keshilluar te heshte, sepse mund te rendoje poziten ku e kane kapur”, thuhet në deklaratën e Palokës.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas