Kryesore

U prit me protesta e vezë, ministri Gjiknuri: Shtysë politike…


               Publikuar në : 22:17 - 12/11/18 |
mapo.al

Ministri i Energjitikës dhe Infrastrukturës u zu në “pritë” nga banorët e Unazës së Re, teksa do hynte në ambjentet e Top Channel.


Me pankarta në duar e thirrje të vazhdueshme, protestuesit nuk ngurruan as të qëllojnë me vezë makinën e ministrit.

Ministri Gjiknuri e komentoi këtë protestë, duke thënë se ka shtysë politike. Ai u shpreh se e rëndësishme është që të gjendet një zgjidhje.

“Mund të jetë edhe e organizuar. Jam i bindur që ka edhe shtysë politike. Janë presione që nuk të çojnë asgjëkund. Ajo që duhet të bëjmë është të gjejmë një zgjidhje”, tha Gjiknuri.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas