ShowBiz

U përpoq ta rregullonte, por tepër vonë: Princ William zbuloi pa dashje gjininë e bebes
               Publikuar në : 14:58 - 13/04/18 |
mapo.al

Kate Mideltton është në një pritje të ëmbël dhe deri më tani kur kanë mbetur edhe pak ditë nga lindja e saj, të paktën sipas parashikimeve, nuk është zbuluar ende gjinia e bebit.


Nëse do të jetë djalë apo vajzë këtë nuk e kemi mësuar, megjithatë një deklaratë e princ William na la të nënkuptonim që familja e tyre do të shtohet në numër me një djalë.

Teksa ishte duke parë ndeshjen e Aston Villa, William u gëzua shumë fort kur Jack Greatlish ka bërë gol dhe në ato momente ai tha: Do të ngul këmbë që djali të quhet Jack. Pas një heshtje të shkurtër, e mjaftueshme sa për të kuptuar se çfarë kishte thënë, William shtoi: Ose Jackie…

Nuk mbulohet dielli me shosh, është një fjalë e urtë popullore, kështu që Princ William e ka të kot. Ne sapo mësuam se dukesha çifti do të bëhet së shpejti prindër të një djali.

 


Etiketa: , , , , , , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas