Kronika

U përplas me një makinë të parkuar, humb jetën 66-vjeçari në Fier
               Publikuar në : 20:20 - 03/11/18 |
mapo.al

Një 66-vjeçar ka ndërruar jetë në spital pasi është përplasur me një mjet të parkuar.  Bëhet fjalë për Shefqet Kasa, i cili sipas mjekëve të Spitalit të Fierit dyshohet se ka pësuar infark, pasi në trupin e tij nuk janë konstatuar dëmtime.


Ndërkohë grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave.

“Në datën 03.11.2018, rreth orës 18:10 , në vendin e quajtur “Kraps”, shtetasi Sh.K, 66 vjeç, duke drejtuar mjetin tip Reno, është përplasur me një mjet të parkuar.Si pasojë e përplasjes është dëmtuar vet drejtuesi i mjetit, shtetasi Shefqet Kasa.

Shtetasi i dëmtuar ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Fier. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit”, thuhet në njoftimin e policisë.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas