Kronika

U gjet i pajetë në Greqi, identifikohet shqiptari


               Publikuar në : 17:55 - 16/07/18 |
mapo.al

Zbulohet identiteti i të riut, i cili u gjet i pajetë në shtetin grek disa ditë më parë.


Viktima është shtetasi Dorian Mancellari, rreth 32 vjeç, nga Pogradeci. Familjarët kanë tërhequr trupin e të riut nga morgu në shtetin grek dhe janë duke e transportuar drejt Institutit të Mjekësisë Ligjore në Tiranë.

Trupi i të riut do t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes, edhe pse në shtetin grek është bërë e njëjta procedure.

I riu u gjet i pajetë në zonën e Trikallas në Greqi. Mbeten ende te paqarta arsyet pse ka humbur jetën./TCH/


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas