Kryesore

U bë xheloz për foton “pikante”, Kourtney Kardashian acarohet me të dashurin 25-vjeçar


               Publikuar në : 14:48 - 19/07/18 |
mapo.al

Kourtney Kardashian është mërzitur me xhelozinë e të dashurit shumë më të ri sesa vetja, Younes Bendjima, i cili nuk ishte dakord me foton e saj që i ekspozonte krejt fundshpinën.


39-vjeçares nuk i kanë pëlqyer komentet e Younes-it, 25 vjeç, dhe sidomos fakti që i bëri ato publike. Kjo i duket shenjë e një impulsiviteti të tepruar. Ndërkohë, njerëz pranë ish-boksierit e justifikojnë veprimin e tij me faktin që nuk e duron dot ta shohë të dashurën gjysmë të zhveshur në sytë e botës.

“Ai e do Kourtney-n vetëm për vete”, rrëfejnë ata.

Dyshja tani vonë është kthyer nga një udhëtim disajavor në Europë. Younesin, që punon si model, e merr malli “çmendurisht” për Korutney-n kur ajo është larg, por 39-vjeçarja mendon se i dashuri i vet duhet ta kapërcejë këtë problem, pasi distanca vjen si pasojë e punës së saj dhe këtë gjë nuk ka ndërmend ta ndryshojë.

<
>
r1-4 r2-3 r3-3 r4-4 r5-3 r6-1 r7 r8 r9 r10 r11 r12 r13 r14 r15 r16 r17 r18 r19 r20 r21 r22 r23 r24 r25 r26 r27 r28 r29 (1) r29 r30 r31 r32 r33 r34 r35 r36


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas