Media

U ‘arratis’ për tre muaj nga rrjetet sociale, rikthehet me pamje të ndryshuar Arbana Osmani

Ndërsa të gjithë personazhet e famshëm na kanë treguar çdo moment nga pushimet e tyre luksoze, Arbana Osmani është një ndër të vetmet që nuk ka postuar asnjë foto në rrjetet e saj sociale gjatë gjithë verës.

Mirëpo ndërkohë që vetëm pak ditë na ndajnë nga nisja e sezonit të ri televiziv, Arbana është rikthyer me një pamje të kuruar dhe më në formë se kurrë.

Ka qenë grimierja e saj, ajo që ka publikuar një foto të Arbanës në Instagram, ku moderatorja shfaqet me flokë me onde dhe më të shkurtra se zakonisht.

 

😆

A post shared by Arbana Big Brother (@arbana_osmanii) on

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas