Media

U ‘arratis’ për tre muaj nga rrjetet sociale, rikthehet me pamje të ndryshuar Arbana Osmani


               Publikuar në : 16:38 - 31/08/18 |
mapo.al

Ndërsa të gjithë personazhet e famshëm na kanë treguar çdo moment nga pushimet e tyre luksoze, Arbana Osmani është një ndër të vetmet që nuk ka postuar asnjë foto në rrjetet e saj sociale gjatë gjithë verës.


Mirëpo ndërkohë që vetëm pak ditë na ndajnë nga nisja e sezonit të ri televiziv, Arbana është rikthyer me një pamje të kuruar dhe më në formë se kurrë.

Ka qenë grimierja e saj, ajo që ka publikuar një foto të Arbanës në Instagram, ku moderatorja shfaqet me flokë me onde dhe më të shkurtra se zakonisht.

 

😆

A post shared by Arbana Big Brother (@arbana_osmanii) onKOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas