Rusi 2018

Tunizi-Angli/ Kejn zhbllokon shifrat, një super Hansen nuk mjafton

Në “Volvograd Arena” po luhet ndeshja mes Tunizisë dhe Anglisë, e vlefshme për grupin G, aty ku bën pjesë edhe Belgjika që mundi Panamanë me rezultatin 3-0.

Fitorja për Anglinë është detyrim në këtë takim, ku Southgeit ka hedhur në fushë formacionin më të mirë, pa bërë surpriza, me Kejnin që do të udhëheqë sulmin anglez. Nga stoli do ta nisë Xhimi Vardi dhe Rashford.

Rezultati LIVE:

Tunizi-Angli 0-1
Shënues: 
12’Kejn

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas