Arkiva 2

Tunizi-Angli/ Kejn zhbllokon shifrat, një super Hansen nuk mjafton


               Publikuar në : 20:16 - 18/06/18 |
mapo.al

Në “Volvograd Arena” po luhet ndeshja mes Tunizisë dhe Anglisë, e vlefshme për grupin G, aty ku bën pjesë edhe Belgjika që mundi Panamanë me rezultatin 3-0.


Fitorja për Anglinë është detyrim në këtë takim, ku Southgeit ka hedhur në fushë formacionin më të mirë, pa bërë surpriza, me Kejnin që do të udhëheqë sulmin anglez. Nga stoli do ta nisë Xhimi Vardi dhe Rashford.

Rezultati LIVE:

Tunizi-Angli 0-1
Shënues: 
12’Kejn


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas