Aktualitet

“Tunelit te Kalimashit në terr të plotë”, Berisha publikon videon: Rama fiku dritat
               Publikuar në : 20:18 - 03/06/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku duken pamje nga tuneli i Kalimashit në errësirë.


 

 

Si duket në videon e publikuar tek faqja e Berishës, të cilit ia ka dërguar qytetari dixhital, në tunel nuk ka ndriçim.

“Rama – Gjiknuri fikin dritat e tunelit te Kalimashit!,” shkruan Berisha në statusin e tij dhe më poshtë mesazhin e qytetarit dixhital.

“”Tuneli kalimashit pa drita doctor. Dje edhe sot sa jam fut u fiken. Thuhet me urdher nga lart
Mjer me kto plera. Respekte per ju doktorr berisha” .


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Sali Kari, po makina e “Qytekarit Dixhital” pa drita eshte, pse eshte tunel dhe nuk mund te kete difekt, por kur udheton naten ne rruge qe nuk jane te paisura me drita si orientohet ky spiuni yt Sali?

    Përgjigju ↓
  2. Sali qeni lapanjoz, vdeksh nje ore e me pare, mos te zente mengjesi neser, na je bere si morr bythe, nga qe jeton ne byth vetem mut nxjerr nga goje, o felliqesire

    Përgjigju ↓
Pas