ShowBiz

Tuna rikthehet me projekte të reja muzikore
               Publikuar në : 14:05 - 27/06/18 |
mapo.al

Këngëtarja kosovare Tuna i ka munguar publikut shqiptar dhe fansave të saj të zjarrtë me projekte të reja muzikore.


Kënga e saj e fundit është lançuar në vitin 2016 dhe prej asaj kohe është pritur me padurim t’i rikthehet muzikës e sidomos me ndonjë hit vere.

Duket se Tuna është thuajse gati për t’ja realizuar fansave të saj këtë dëshirë dhe premton se gjatë verës do të vijë me prurje të reja dhe shumë bashkëpunime.

Së fundmi ajo ka postuar në historinë e saj të instagram-it disa foto ku duket se paralajmëron projektin e saj më të ri. Bëhet fjalë për një bashkëpunim premtues mes saj dhe Seven Saraqit që do të publikohet shumë shpejt.

<
>
auto_tuna-21530079950 auto_tuna-1_11530079947 auto_tuna-1_21530079945 auto_tuna-2_11530079948 auto_tuna-2_21530079946 auto_tuna-11530079949


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas