ShowBiz

Trupi i saj është përzgjedhur si më i bukuri, supermodelja mahnit të pranishmit në Malibu


               Publikuar në : 18:13 - 10/07/18 |
mapo.al

Këtë vit trupi saj është përzgjedhur si i preferuari dhe i duhuri nga ekspertët e modës; bëhet fjalë për Bella Hadid, e cila duket në super formë!


Supermodelja mahnitëse Bella Hadid ka ngritur temperaturat në Malibu.

Ylli i pasarelave është fotografuar në plazh e veshur me bikini.

21-vjeçarja vuri në pah format e saj perfekte trupore dhe dukej shumë seksi.

Bella po i shijon shumë pushimet nën shoqërinë e miqve të saj.

<
>
auto_bella_hadid_31531234980 auto_bella_hadid_41531234980 auto_ew1531234981


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas