fbpx

Humor

Trump nuk di të mbyllë çadrën, video bëhet virale

               Publikuar në : 16:49 - 28/10/18 |
mapo.al

Fakti që presidenti amerikan Donald Trump nuk ka marrëdhënie të mira me çadra, nuk është sekret.


Por me veprimin e fundit ka lënë të nënkuptohet se nuk di të mbyllë çadrën.Ai u ngjit me çadër tek shkallët e avionit, por e la të hapur dhe u fut brenda, duke mos u shqetësuar aspak për ta marrë me vete.


Trump e la çadrën jashtë avionit të hapur ‘në mëshirën e erës dhe shiut’.

Një anëtar i stafit menjëherë ndërhyri duke marrë çadrën pa u dëmtuar ende.

Kritika të menjëhershme janë bërë në rrjetet sociale, ku komentuesit vunë në dyshim aftësitë e Trump për të mbyllur çadrën: “E pabesueshme, nuk e di sesi funksionin.”


Etiketa: , , ,

Pas