Ngërç

Tronditje
               Publikuar në : 09:52 - 17/07/18 |
mapo.al


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. NJE KESHILLE ATA QE KANE VOTUAR PS NUK DO JU KENE QEJF,DHE ATA JANE ME SHUME,PER MUA SI TE DONI UNE BANOJ JASHTE.

    Përgjigju ↓
Pas