PasPara

1 koment

  1. NJE KESHILLE ATA QE KANE VOTUAR PS NUK DO JU KENE QEJF,DHE ATA JANE ME SHUME,PER MUA SI TE DONI UNE BANOJ JASHTE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas