Kryesore

Tronditet Lazarati, shpërthen lënda plasëse e vendosur në derën e banesës


               Publikuar në : 16:02 - 05/04/18 |
mapo.al

Një shpërthim me tritol ka ndodhur gjatë natës së kaluar në fshatin Lazarat. Ngjarja ndodhi në orën 02:35 minuta në banesën e shtetasit me inicialet A.S.


Mësohet se lënda plasëse është vendosur në derën e jashtme të banesës është vendosur dhe ka shpërthyer një sasi lënde plasëse. Raportohet se nga shpërthimi nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ka kryer të gjitha veprimet në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Tani trimat e Lengaraqit, ushtaret e Saliut jane te papune dhe nuk kane se cfare te bejne, vetem t’i vene tritol njeri tjetrit dhe te hane kokat e tyre me ne krye te ndershmin Dash Aliko.

    Përgjigju ↓
Pas