Kronika

Tronditet Kruja, shpërthen tritoli në banesën e drejtorit të OSHEE
               Publikuar në : 11:50 - 10/09/18 |
mapo.al

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në qytetin e Krujës orët e para të mëngjesit të sotëm, duke krijuar panik tek banorët. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:45 në banesën e drejtorit të OSHEE, Xhavit Masha, të cilit i është vendosur lënda plasëse.


Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka të dëmtuar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave, si dhe identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas