ShowBiz

Trondit Bleona, ja raporti special me Blendi Fevziun…


               Publikuar në : 19:08 - 20/06/18 |
mapo.al

Pas një kohe të gjatë këngëtarja Bleona Qereti është kthyer në Tiranë.


Ndër personat e parë që ajo ka takuar ka qenë moderatori Blendi Fevziu.

Në postimin e saj ata duken mjaft miqësorë dhe ndër të tjera Bleona ka treguar se Blendi është ndër shokët e saj më të mirë.

‘Shokë për kokë”,- ka shkruar ajo në foton ku duken krah njëri tjetrit. Me shumë gjasa Bleona do të jetë e ftuar në emisionin ‘Opinion’ të moderatorit për të treguar për bëmat e saj nëpër botë.

 

 

<
>
EDITORS NOTE NUDITY Bleona Qereti arriving at the Vanity Fair Oscar Party held in Beverly Hills, Los Angeles, USA. PRESS ASSOCIATION Photo. Picture date: Sunday March 4, 2018. See PA Story SHOWBIZ Oscars. Photo credit should read: PA Wire
bleona-6 bleona-5 (1) bleona-4 bleona-3 bleona3 bleona2 bleona The 90th Academy Awards - Vanity Fair Party - Los Angeles bleona MAIN-Bleona-Qereti auto_Bleona_Qereti1_gjoksi_ne_Oscar1520266489 bleona-qerreti-video-hot bleona-qeretit-i-mungon-gjysma-e-saj-ballina bleona-4 850x636_bleona-qereti_1458046170-59318741480685173 Bleona-Qereti-ibiza-vincent-peters-Main_03 auto_Bleona_Qereti1493483297

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas