ShowBiz

Trendin e stilit të flokëve e rikthen Kim Kardashian, të parat preken vajzat shqiptare…


               Publikuar në : 17:27 - 18/06/18 |
mapo.al

Flokët gërshet ka qenë një nga trendet më të pëlqyer për vajzat prej vitesh. Me siguri ka shumë femra që nuk janë ‘fanse’ të këtij stili, por ka edhe nga ato që kanë guxuar dhe e kanë provuar. Megjithatë së fundmi po kthehet në modë dhe pritet ta shohim gjithandej.


Sigurisht vajzat e ekranit janë ‘nxitëset’ e para. Më së shumti e shohim në sezonin e verës, jo vetëm si trend, por edhe si ‘shpëtim’ nga flokët e lëshuar në ditë e nxehta.

Kim Kardashian e prezantoi si ndryshimin e fundit në look ditën e djeshme. Por disa nga vajzat shqiptare të ekranit e kanë promovuar prej kohësh. Kush do të ndihet trendi këtë verë duhet ta shikojë si një mundësi këtë model flokësh.
<
>
10346227_793341140683948_7591334996642214096_n 328-449x800 Screenshot_35-3 era FifiOk-680x365_c 424 616 35432996_1420886311390697_434046577435213824_n


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas