ShowBiz

Trendi më i ri i (zh)veshjes së VIP-ave


               Publikuar në : 17:36 - 01/06/18 |
mapo.al

Demi Rose dhe shumë bukuroshe të tjera të famshme kanë gjetur një mënyrë të re për të ekspozuar trupin e tyre.


Bëhet fjalë për pantallonat transparente, që po kthehen në trendin më të ri të “zhveshjes”.

Kemi parë në evente të tjera fustane transparente si ai i Beyonce në Met Gala apo si ato të Kim Kardashian në disa dalje publike, por duket se vendin ja kanë zënë këto pantallona.

Në galerinë e mëposhtme do të njiheni me disa nga yjet e showbizit që e kanë “përqafuar” këtë trend.

<
>
1349289 1349290 1349291 1349292 1349293 1349348 1349349 1349351 1349352 Demi-rocks-latest-trend-1350152 Tallia-Storm-Demi-Rose-Mawby-706756


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas