ShowBiz

Trejsi Sejdini, seksbomba ‘vrasëse’ nga Elbasani që të qëllon me shishe


               Publikuar në : 19:15 - 11/04/18 |
mapo.al

E njohur si “Gangsterja e Elbasanit”, Trejsi Sejdini, u bë e njohur disa vite më parë për shkak të një videoje ku shfaqej me një grup shokësh duke rrahur një djalë.


Edhe pse muajin e kaluar ajo u kërkoi falje publikisht të gjithëve për imazhet dhe sjellen e saj, bukuroshja duket se i është rikthyer “huqit” të vjetër.

Trejsi është përfshirë në një tjetër konflikt ditët e fundit në një prej klubeve të Tiranës, ashtu siç shihet nga videot e shpërndara në rrjetet sociale.

Ajo është filmuar teksa debaton dhe më pas godet me këpucë një person tjetër në klub, ndërkohë që të tjerë ndërhyjnë që sherri të mos vijojë më tej.

Duke para veshjen seksi dhe veprimet provokuese, Trejsi ka tërhequr jo pak vëmendjen në klub, duke na bërë të aludojmë se mund të ketë qenë ky shkaku i sherrit.

<
>
640-0-5accd753cbbe5 640-0-5accd752241a7 640-0-5accd785831b3 640-0-5accd75923257 28435259_1882134145195315_2572533282562375680_n 29737472_562209267483701_8643439980313575424_n 640-0-5accd754d1459 640-0-5accd755c9ba9 640-0-5accd757d7357 640-0-5accd75165c04


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas