Kronika, Kryesore

Tre “policë” grabisin një banesë

policia natenTre persona, me armë dhe me maska kanë grabitur një familje në Kallmet të Lezhës, ku kanë marrë 2 milionë lekë dhe një sërë sendesh me vlerë.


E pas vjedhjes me armë, grabitësit janë larguar nga vendi i ngjarjes me një makinë që sipër saj kishte sirenat e policisë.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka persona të lënduar, ndërsa familja e grabitur është traumatizuar.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie që kanë nisur hetimet dhe që i janë vënë pas edhe grabitësve.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas