Kronika

Tre “policë” grabisin një banesë


               Publikuar në : 18:48 - 26/11/14 |
mapo.al

policia natenTre persona, me armë dhe me maska kanë grabitur një familje në Kallmet të Lezhës, ku kanë marrë 2 milionë lekë dhe një sërë sendesh me vlerë.


E pas vjedhjes me armë, grabitësit janë larguar nga vendi i ngjarjes me një makinë që sipër saj kishte sirenat e policisë.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka persona të lënduar, ndërsa familja e grabitur është traumatizuar.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie që kanë nisur hetimet dhe që i janë vënë pas edhe grabitësve.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas