Auto

Tre Lamborghini nxjerrin flakë


               Publikuar në : 09:47 - 18/12/14 |
mapo.al

Tre Lamborghini Aventador, së bashku 2 mijë kuaj fuqi dhe shumë flakë.


Një video në YouTube tregons e çfarë bëjnë në kohën e lirë arabët e pasur.

lambo

Heiße Nummer: Drei Lambos heizen einKOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas