Arkiva

Transparentja Khloe Kardashian
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:20 - 10/11/14 |
mapo.al

Khloe Kardashian është paraqitur mjaft seksi me një fustan të zi transparent në 30 vjetorin e të dashurit të saj French Montana.


Fustani linte mundësinë që të shiheshin me sy të lirë format e Khloe ku binte në sy mungesa e reçipetave dhe e çara te kofshët.


Ajo është fotografuar me fisa të ftuar të tjerë V.I.P si këngëtari Snoop Dogg apo motra e saj Kim.khloeA treat for the birthday boy? The reality star gave her man quite the treat as she draped herself all over him during his star-studded bash, which was attended by the likes of Snoop Dogg


Seal of approval: The 43-year-old gave his pal a rather lacklustre thumbs up - perhaps not wanting to seem too eager in front of her boyfriendDressed to thrill! Khloe Kardashian revealed perhaps a little more than intended as she attended apparent on-again boyfriend French Montana's 30th birthday bash in LA on Sunday night
CLOSE
CLOSE
Pas