fbpx

Aktualitet

Traktori e zë poshtë, humb tragjikisht jetën në Greqi 31-vjeçari shqiptar


               Publikuar në : 19:47 - 02/05/18 |
mapo.al

Një 31-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Halkidiki të Greqisë, shkruan “Zougla.gr”.


Ai punonte në zonën e Galarinos në Halkidiki, ishte duke drejtuar një traktor këtë të martë, që u përmbys duke bllokuar poshtë shqiptarin, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.Pasi morën alarmin mbi ngjarjen, Policia dhe forcat zjarrfikëse shkuan në vendngjarje duke nxjerrë shqiptarin e bllokuar nën traktor.

Megjithatë, sipas forcave zjarrfikëse greke, 31-vjeçari ishte i pajetë kur u nxor nga traktori.

Një hetim ka nisur për zbardhjen e ngjarjes.


Etiketa: , , ,

Pas