Tragjedi në familje, babai vret dy fëmijët e më pas veten

Arkiva 2               Publikuar në : 17:40 - 21/08/18 |
enton palushi

Tre të shtëna me armë. Një për Marianon, një kimist i shkëlqyer 27-vjecar, një për Isabella-n, 19 vjece, dhe plumbi i fundit shkon për veten. Një tragjedi ka ndodhur në një familje në provincën Esperia të Italisë ku Gianni Paliotta vrau dy fëmijët e tij e më pas veten.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7 të mëngjesit ku 70 vjeçari priti që gruaja e tij Filomena De Angelis, 58 vjeçe të dilte nga shtëpia që më pas të kryente krimin makabër, shkruajnë mediat italiane.

Thuhet se Paliotta nuk e pranonte dot sëmundjen e të bijës e cila vuante nga një sëmundje e rëndë në veshka dhe po mbijetonte falë një transplanti me veshkën që i kishte dhënë e ëma. Megjithatë motivet e vërteta të kësaj vrasjeje makabër nuk dihen ende.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas