Kronika

Tmerri në Shqipëri nuk ndalet… Gjendet e vdekur brenda një çante e porsalindura në Tiranë
               Publikuar në : 10:18 - 02/09/18 |
mapo.al

Një foshnjë e porsalindur është gjetur e vdekur në një çantë në Tiranë.


Policia bën me dije se rreth orës 07:30, në rrugën “Azem Galica”, në një çantë të zezë, është konstatuar e braktisur dhe pa shënja jete, një foshnje e porsalindur.

Po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduriale.

vijon…


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas