Kronika, Kryesore

Tmerri në Shqipëri nuk ndalet… Gjendet e vdekur brenda një çante e porsalindura në Tiranë

Një foshnjë e porsalindur është gjetur e vdekur në një çantë në Tiranë.

Policia bën me dije se rreth orës 07:30, në rrugën “Azem Galica”, në një çantë të zezë, është konstatuar e braktisur dhe pa shënja jete, një foshnje e porsalindur.Po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduriale.

vijon…

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas