KMR

“Tmerri i tmerrit..”, shqiptari shokohet nga lumi me gjak që i kalon pranë shtëpisë


               Publikuar në : 17:16 - 24/08/18 |
mapo.al

Një banor ka mbetur i tmerruar kur ka dalë jashtë shtëpisë së tij dhe ka parë një rrëke gjaku t’i kalonte pranë shtëpisë.


I revoltuar me atë që pa, ai ka filmuar “lumin”  e gjakut që për më tepër kalonte shumë afër shtëpive të banimit në një rrethinë të Prishtinës duke rrezikuar banorët.

Teksa filmon ai dëgjohet të thotë i revoltuar:

Shikoje çfarë bëhet. Tmerri i tmerrit…”

Rrëkeja e gjakut mendohet të jetë krijuar nga gjaku i kafshëve pas therjes së kurbaneve

Qytetari i shqetësuar, shihet duke u ankuar për thertoret të cilat nuk i monitoron askush, duke rrezikuar edhe banorët nga ndonjë epidemi e mundshme.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas