Kryesore

Tjeter video per Presidenten kroate, ja si feston me futbollistet kualifikimin ne gjysmefinale…

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviç është kënaqur tej mase për kualifikimin ne gjysmefinale të Kroacisë. Ajo e ndoqi nga stadiumi ndeshjen Kroaci-Rusi.

Pas përfundimit të ndeshjes, Presidentja kroate u filmua duke kërcyer me futbollistët.

Video u be virale, ndërsa sot mediat kanë publikuar të tjera pamje, ku presidentja kroate shfaqet duke përqafuar trajnerin dhe futbollistët një e nga një.

Video me poshte:

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas