Kryesore

Tjeter video per Presidenten kroate, ja si feston me futbollistet kualifikimin ne gjysmefinale…


               Publikuar në : 13:16 - 09/07/18 |
mapo.al

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviç është kënaqur tej mase për kualifikimin ne gjysmefinale të Kroacisë. Ajo e ndoqi nga stadiumi ndeshjen Kroaci-Rusi.


Pas përfundimit të ndeshjes, Presidentja kroate u filmua duke kërcyer me futbollistët.Video u be virale, ndërsa sot mediat kanë publikuar të tjera pamje, ku presidentja kroate shfaqet duke përqafuar trajnerin dhe futbollistët një e nga një.

Video me poshte:


Etiketa: , ,

Pas