Aktualitet

Tiranë, zjarri djeg dy makina në garazhin e një pallati
               Publikuar në : 19:05 - 21/04/18 |
mapo.al

Dy makina u shkrumbuan nga një zjarr i fuqishëm që ra në garazhin e një pallati në Tiranë.


Ngjarja ka ndodhur në orën 01.00 të së shtunës në një pallat të ri që ndodhet në rrugën “Siri Kodra”.

Shkak për zjarrin është bërë një shkëndijë elektrike në njërën prej 2 makinave të parkuara, një “Audi” dhe një “Benz”.

Forcat zjarrfikëse, të lajmëruara nga banorët e pallatit, arritën ta shuanin zjarrin, por të dyja automjetet me pronarë të ndryshëm, mbetën të shkrumbuara.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas