fbpx

Kronika

Tiranë, vila tre katëshe shkrumbohet pas shpërthimit të bombolave të gazit

               Publikuar në : 20:06 - 13/07/18 |
mapo.al

Një banesë 3 katëshe është përfshirë nga flakët, pas shpërthimit të dy bombolave të gazit 10 litërshe.


Ngjarja ka ndodhur tek “Siri Kodra” në kryeqytet.Shpërthimet e bombulave kanë shkaktuar flakë në katin e tretë dhe si dhe gjysmën e katit të dytë.


Siç raportohet ka qenë ndërhyrja e shërbimit zjarrfikës që ka bërë të mundur të shpëtojë nga djegia katin e parë të vilës. Zyrtarisht nuk raportohet për persona të lënduar nga shpërthimi

 


Etiketa: , , , ,

Pas