Aktualitet

Tiranë/ Vetëm pak minuta shi dhe Lana bën namin te ‘Pallati me Shigjeta’


               Publikuar në : 15:31 - 22/06/18 |
mapo.al

Pak minuta shi mjaftuan në Tiranë që lumi Lana të sjellë prurje të mëdha dhe të tejmbushet.


Dhe si gjithmonë, pika e ‘hinkës’ është “Pallati me Shigjeta”, aty ku Lana tani sapo ka dalë nga shtrati.

Kjo video e tregon më së miri atë që po themi…/Mapo.al/


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas