Aktualitet, Kryesore

Tiranë/ Vetëm pak minuta shi dhe Lana bën namin te ‘Pallati me Shigjeta’

Pak minuta shi mjaftuan në Tiranë që lumi Lana të sjellë prurje të mëdha dhe të tejmbushet.


Dhe si gjithmonë, pika e ‘hinkës’ është “Pallati me Shigjeta”, aty ku Lana tani sapo ka dalë nga shtrati.

Kjo video e tregon më së miri atë që po themi…/Mapo.al/

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas