Kronika

Tiranë/ U mbyt në liqen, RENEA gjen trupin e pajetë të 12-vjeçarit

               Publikuar në : 16:20 - 05/06/18 |
mapo.al

Polumbarët e RENEA-s kanë gjetur trupin e pajetë të 12-vjeçarit, i cili u mbyt sot në liqenin e Farkës.


“Rreth orës 14:25, jemi njoftuar se tek Diga e Liqenit në Farkë është mbytur një fëmijë i mitur.

Paraprakisht dyshohet që fëmija i mitur i moshës rreth 12 vjeç, me inicialet D.D., të ketë qenë duke luajtur së bashku me fëmijë të tjerë në zonën e liqenit dhe është mbytur aksidentalisht”,- njoftoi Policia.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas