Kronika, Kryesore

Tiranë/ U mbyt në liqen, RENEA gjen trupin e pajetë të 12-vjeçarit

Polumbarët e RENEA-s kanë gjetur trupin e pajetë të 12-vjeçarit, i cili u mbyt sot në liqenin e Farkës.


“Rreth orës 14:25, jemi njoftuar se tek Diga e Liqenit në Farkë është mbytur një fëmijë i mitur.

Paraprakisht dyshohet që fëmija i mitur i moshës rreth 12 vjeç, me inicialet D.D., të ketë qenë duke luajtur së bashku me fëmijë të tjerë në zonën e liqenit dhe është mbytur aksidentalisht”,- njoftoi Policia.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas