Tiranë: Grabitet një supermarket

Aktualitet               Publikuar në : 11:07 - 28/03/18 |
enton palushi

Gjatë mesnatës, në qytetin e Tiranës është grabitur një supermarket.


Burime nga policia bëjnë me dije se persona të paidentifikuar kanë hyrë në një supermarket në zonën e Brrylit.

Nuk i dihet se çfarë kanë vjedhur autorët por ajo që dihet është se si pasojë e mosfunksionimit të alarmit autorët kanë shfrytëzuar rastin dhe kanë kryer vjedhjen.

Policia po vazhdon me hetimet për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas