Aktualitet

Tiranë: Grabitet një supermarket

Gjatë mesnatës, në qytetin e Tiranës është grabitur një supermarket.

Burime nga policia bëjnë me dije se persona të paidentifikuar kanë hyrë në një supermarket në zonën e Brrylit.Nuk i dihet se çfarë kanë vjedhur autorët por ajo që dihet është se si pasojë e mosfunksionimit të alarmit autorët kanë shfrytëzuar rastin dhe kanë kryer vjedhjen.

Policia po vazhdon me hetimet për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas