Kryesore, ShowBiz, Sport

Tifozja superseksi e Interit, i ‘tërbon’ të gjithë… me të pasme dhe gjoks bombastik…

Inter është një kulmin e merkatos ku momentalisht po flitet për dy afrime të bujshme, Arthuro Vidal që është i sigurtë dhe ëndërra Luka Modric.


Por, nga ana tjetër një ndër tifozet më seksi të interit modelja britanike April Summer ka publikuar disa foto mjaft të ‘nxehta’ në instagram.

ImageImageImageImageImage

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas