Kryesore

Tifozja shqiptare më seksi feston ditëlindjen dhe prezanton ‘binjaken’ e saj… si dy pika uji





Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:20 - 18/10/18 |
mapo.al

Kanë kaluar vite qëkur Rike Roçi ishte pjesëmarrëse në “Big Brother Albania”, por vëmendja që mori gjatë kampionatit të fundit europian bëri që bukuroshja të kishte një “shpërthim” të dytë mediatik.


Bukuria dhe linjat trupore të kombinuara me çiltërsinë bënë që Rikja të ishte ndër personazhet më të dashura e që nuk harrohet lehtë.


Ditën e djeshme Rike Roçi ka festuar ditëlindjen sëbashku me familjen dhe miqtë, por ajo që bie në sy është ngjashmëria me motrën e saj siç mund ta shini në fotot e mëposhtme.


Rike e “djeg” për ditëlindje on Vidnews.


<
>
3e578b1ec3b54c836e8e975c638adc50-056-U12096383801KDH--896x504@Gazzetta-Web FOTO-1111 Foto-kryesore-feature-3-22-527x375 rike_roci_42746714_1393550304111184_1056448970714785073_n rike_roci_43674386_2196514580570662_8460312673354976036_n rike_roci_43778533_458466387975517_3091930863124878259_n rike_roci_43779366_504304320072545_6142282267837658329_n rike_roci_43985409_261378874582442_3742901369863099387_n rike_roci_44200868_178522463078085_8250723248755760079_n rike_roci_44247219_2205389906375303_7131615178065457134_n rike-1-848x449-640x339 rike-2-e1466077105536-780x439 Rike-Roci-1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas