Kryesore, Sport

Tifozja e zjarrtë e skuadrës së Kortibas… çmend “Instagramin” me fotot superseksi

Sabrina Risa është një nga femrat më të bukur në Brazil dhe duket qartë dhe në fotot që hedh në profilin e saj në “Instagram”. Shpeshherë modelja hedh foto tepër provokuese që nuk i lënë shumë vend fantazisë.

36148269_249174755666445_6446272820648345600_n (1) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kështu në një emision në Brazil ajo ka pohuar se është një tifozë e zjarrtë e skuadras së Kortibas. Ndër fotot e fundit të publikuar prej saj të shumtë kanë qenë edhe tifozët e skuadrës që i kanë komentuar duke e cilësuar si tifozen më seksi të skuadrës.

dfghsdgC_29_fotogallery_1021640__ImageGallery__imageGalleryItem_33_imagerfgyergtr

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas