Humor

Thyhet rekordi shqiptar në Twitter, kjo foto po emocionon botën

Elda Ajvazi, një përdoruese shqiptare e Twitterit, ka shpërndarë një fotografi të Lyrical Son me beben e tij në shtrat.


Në mbishkrimin e fotografisë, Elda ka shkruar: “Open for a surprise”.

Eh fotografia që ajo shpërndau, arriti që për pak orë të shkojë viral në rrjetin social Twitter, shkruan Gazeta Express.

69,936 njerëz e kanë shpërndarë postimin e saj dhe 106,520 të tjerë e kanë pëlqyer atë – një rekord ky në Twitter.

MediaCard–mediaForward

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas